Düz Oluklu Kapı Kolları

OKUL İŞ GÜVENLİĞİ

DÜZ OLUKLU KAPI KOLLARI

Fiyat İçin İrtibata Geçiniz : 0507 542 00 99

DÜZ OLUKLU KAPI KOLLARI
Mevcut Durum:
1)Halen kullanılan kapı kolları çocuklarımıza zarar verebilecek bir tasarıma sahiptir. Adeta koridorda sağa sola dönük kancalardır. Onların bu yapısı çocuklarımızın ciddi yaralanmalar yaşamalarına neden olmaktadır. Kapı kollarının çocuklarımızın kollarına, ağızlarına, kafalarına, gözlerine saplandığı sayısız kaza mevcuttur.
2)Halen kullanılan kapı kolları tasarımları itibariyle el ile kavrayarak kullanılırlar. El ile kolay kavranabildiğinden çocuklarımızın içten ve dıştan bütün kuvvetleriyle çekmelerine elverişlidir. Sağlam bir yapısı da olmadığı için sürekli çekiştirilen kapı kolları defalarca kırılır.

DÜZ OLUKLU KAPI KOLUNUN ÖZELLİKLERİ
1)Dışarıya çıkıntı yapmaz, kanca gibi değildir. Çarpsanız bile yuvarlak hatları ve kaygan plastik dış kaplaması sayesinde size zarar vermez.
2)Elle kavranması mümkün değildir. Kavranamadığı için çekiştirilemez. Olukları sayesinde parmaklarınızla kolaylıkla hareket ettirebilir; açabilir, kapatabilir, çekebilir, itebilirsiniz.
3)Sağlam olması için plastik bölümün içinde 1 cm kalınlığında demirden yapılmış insört kullanılır. Mil bu insörtün içerisine girer ve vida ile sıkılır. Mevcut kapı kollarında olduğu gibi ahşap kısma vidalanmaz. Tamamen gücünü hareketi sağlayan milden alır. Plastik kısım kullanım kolaylığı sağlamak için sağlığa hiçbir zararı olmayan sert plastikten üretilmiştir. Çekiştirilerek kırılması mümkün değildir.
4)Beş renkte yapılmaktadır. İstediğiniz rengi seçebilirsiniz. Hatta içte başka, dışta başka renk kullanabilirsiniz.

10 Yıl Garantilidir.

 Benzer Ürünler 

Butonlu Kapı Sabitleme Kilidi

İlk Okul - Anaokulu Modeli

Kart Anahtarlı Kapı Sabitleme Kilit Sistemi

- Ortaokul Modeli

Şifre Anahtarlı Kapı Sabitleme Kilit Sistemi

- Lise Modeli

Düz Oluklu Kapı Kolları

- Tüm Öğretim Düzeyleri İçin

Pencere Emniyet Kilidi

- Tüm Öğretim Düzeyleri İçin
  • 2534 Sok. No :25 Etimesgut / ANKARA
  • 0 507 542 00 99
  • info@altinkimya.com