Hakkımızda

Merkez Depolu Sıvı Sabunluk Sistemleri
Depolu Şampuanlık Sistemi
Okul iş güvenliği araçları

Kapı sabitleme kilit sistemi,Oluklu kapı kolları, pencere emniyet kilidi.vb Okulda, kışlada, fabrikada, hastanede, şadırvanda daha bir çok mekanda lavaboların bakımı, temizliği, takibi zor olmakta, yapılan tüm çalışmalar yetersiz kalmaktadır. Bizde bu alanın içerisinden çok güzel bir noktayı yakalamış, çözüme kavuşturmuş bulunmaktayız. 3 – 5 yıl öncesine kadar okullarımızda sabun kullandırılamazken bugün tüm okullarımızda kullanıma hazır kesintisiz sabun bulunmaktadır. Yaptığımız çalışmalar lavaboda da olsa gurur kaynağımızdır.

Ticari çalışmalarımızın hedefi para kazanmaktır fakat kazancı daimi değil, kazanılan ile sınırlıdır. Toplumun yararına olan sosyal çalışmalar küçükte olsa sürekli bir gelir kaynağıdır. Bizde enerjimizi ve motivasyonumuzu bu alandan alıyor hedeflerimizi büyütüyoruz.

‘TEMİZ OKUL GÜVENLİ OKUL ile SAĞLIKLI NESİLLER’

Misyonumuz

1996’dan bu güne farklı sektörlerdeki üretim ve ticaret birikimlerimizi temizlik ve okul iş güvenliği, “Çoklu Lavaboda Pratik Çözümler” ‘Okul iş kazalarını önleme’ çalışmalarımız çerçevesinde Merkezi Sıvı Sabun Sistemi, Okul kapı sabitleme kilit sistemi, oluklu kapı kolları okul iş güvenliği çalışma alanlarımızdır.

Vizyonumuz

Üretici ve tedarikçi bir firma olarak;

* Ülke kaynaklarını doğru kullanmak,
* İçinde yaşadığımız topluma en iyiyi, en güzeli en ekonomik şartlarda sunabilmek,
* Eğitimli, çalışkan, değişim ve gelişime açık ekibimizle; öncelikle ülkemizin insanı ve tüm insanlığın faydalanabileceği ürünler ve fikirler üretmek.

  • 2534 Sok. No :25 Etimesgut / ANKARA
  • 0 507 542 00 99
  • info@altinkimya.com