info@altinkimya.com
0507 542 00 99  

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe

DEPOLU SABUNLUK Okulda, kışlada, fabrikada, hastanede, şadırvanda daha bir çok mekanda lavaboların bakımı, temizliği, takibi zor olmakta, yapılan tüm çalışmalar yetersiz kalmaktadır. Bizde bu alanın içerisinden çok güzel bir noktayı yakalamış, çözüme kavuşturmuş bulunmaktayız. 5 – 10 yıl öncesine kadar okullarımızda sabun kullandırılamazken bugün tüm okullarımızda kullanıma hazır kesintisiz sabun bulunmaktadır. Yaptığımız çalışmalar lavaboda da olsa gurur kaynağımızdır.

Ticari çalışmalarımızın hedefi para kazanmaktır fakat kazancı daimi değil, kazanılan ile sınırlıdır. Toplumun yararına olan sosyal çalışmalar küçükte olsa sürekli bir gelir kaynağıdır. Bizde enerjimizi ve motivasyonumuzu bu alandan alıyor hedeflerimizi büyütüyoruz.

‘TEMİZ OKUL GÜVENLİ OKUL ile SAĞLIKLI NESİLLER’

                                                                        OKUL İŞ GVENİLĞİ VE SASLIĞI

Okul Kapı Sabitleme İş Güvenliği Kilit Sistemi, okullarımızda yoğun olarak kullanılan sınıf kapıları için tasarlanmış, kapıyı duvara kilitleyerek sabitleyen bir kilit mekanizmasıdır. Okul Kapı Sabitleme İş Güvenliği Kilit Sistemi, çocuklarımızı kapıların neden olduğu kazalardan, yaralanmalardan korur.
 
Okul Kapı Sabitleme İş Güvenliği Kilit Sistemi, çocukların kapı ile oynamasını engeller ve böylelikle kapıların, menteşelerin, kapı kollarının ömrünü uzatır.
 
 
 
 

 

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin