info@altinkimya.com
0507 542 00 99  

Sosyal Projelerimiz

Sosyal ProjelerimizTarihçe

İlk ve orta dereceli okullara, yüksek öğrenim kurumlarına, kışla, yurt, pansiyon, sosyal tesis, hastane, fabrika ve yoğun kullanılan tüm lavabolara; Maksimum hijyen, büyük çapta zaman, malzeme ve enerji tasarrufu sağlayan “Merkezi Sıvı Sabun Sistemi” ve “okul kapı sabitleme kilit sistemi” Oluklu kapı kollarının üretim ve montajını yapmaktayız.

 Yüzlerce – binlerce insanın hareket halinde olduğu bu mekanlarda hijyen – temizlik, iş güvenliği takibin ne kadar önemli olduğunu sizler de takdir edersiniz. Buda yaptığımız işin önemini kat kat artırıyor. Bu mekanlarda temizliğin başlangıç yeri lavabolardır. Özellikle okullarda, fabrika ve kışlalarda yoğun kullanımdan dolayı lavabolarda, sabunluklar kırılıp bozulmakta, konulan malzemenin takibi zor, açıkta olmaları istismar edilmekte, hijyen kurallarına uymamaktadır.

 Yine bu mekanların kapıları ani tahliye gerektiğinde deprem yangın vb. hallerde kapı kontrolu sağlanamamaktadır. Her yıl binlerce çocuk kapı, pencere kaynaklı kazalarda yaralanmakta hatta ölmektedir. Alınacak basit önlemlerle bu tür okul iş kazaları önlenebilmektedir.

 Firmamız, bu alanda bir ilki başarmış olup, kırılıp bozulmayan, depo sistemi sayesinde süreklilik arz eden, tamamı yerli üretim, en az maliyetle maksimum temizlik ve hijyen sağlayan; “Merkezi Sıvı Sabun Sistemi” , “Okul kapı sabitleme kilit sistemi”, ‘Oluklu Kapı kolları’ ilgililerin takdirlerini kazanmıştır.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin